Конкурс

ФОТОконкурс "Ідеальна вечеря".

Ви вже планували, як проведете вечір 14 лютого? Чим саме будете дивувати свою кохану половинку? Хочете провести незабутній романтичний вечір при свічках та скуштувати наймачніші страви національної домашньої кухні в одному з кращих ресторанів міста? Тоді ми можемо Вам в цьому допомогти, адже у нас є чудова пропозиція. Все що потрібно це лише зробити фото на якому Ви готуєте щось смачненьке разом із своєю половинкою.

Візьміть участь у фотоконкурсі від магазину "Витребеньки" та ресторану "Шкварочка" і виграйте романтичну вечерю.

Конкурс проводиться з 28 січня по 12 лютого.

Умови участі

Надішліть до 8 лютого фото на якому Ви разом зі своєю половинкою творите кулінарні шедеври.

До участі в конкурсі допускаються будь-які фотографії де пара разом готує вечерю. Креативність, неординарність та оригінальність вітаються.

Фотографії слід надсилати на адресу market@sadok.rv.ua або в приватні повідомлення адміністраторам   спільнот магазину "Витребеньки" в соціальних мережах. Обов''язково вказуйте прізвище та ім''я учасників, а також контактний номер телефону.

Визначення переможців

10 лютого о 9 годині в соціальних мережах буде відкрите голосування, за результатами якого буде визначено трійку лідерів.

Перемогу здобуде той учасник, чиє фото назбирає найбільшу кількість лайків (лайки Вконтакті і Фейсбуці будуть сумуватися).

У разі виявлення накрутки лайків, організатори конкурсу, залишають за собою право зняти учасника.

Призовий фонд

Щасливці, які займуть перше місце, отримають незабутню романтичну вечерю та приємні сюрпризи від ресторану "Шкварочка" у день всіх закоханих.
Учасники, що посядуть друге та третє місця отримають чудові подарунки від магазину "Витребеньки".
 
Вдома добре, а в "Шкварочці" смачніше.