Політика конфіденційності

Інтернет-магазин "Витребеньки" серйозно підходить до питання Вашої конфіденційності, поважає і оберігає недоторканність Вашої особистої інформації.

Отримання персональної інформації.

Ми не збираємо особисту інформацію про Вас, коли Ви заходите на наш сайт. Ви можете анонімно переглядати сайт. Тим не менш, Ваш браузер все ж автоматично повідомляє нам тип комп''ютера і операційної системи, які Ви використовуєте. Єдина особиста інформація про Вас, яку ми отримуємо, це ті дані, які Ви добровільно надаєте при заповненні форм.

При покупці або реєстрації на сайті у Вас запитають персональну інформацію, таку як прізвище, ім''я, адресу електронної пошти, поштова адреса, номер телефону. Надання такої інформації у відповідь на запит здійснюється Вами виключно добровільно. Надана Вами інформація використовується щоб надати ті послуги, які Ви самі запитуєте. Так, електронна адреса використовується для відправлення повідомлень, підтвердження замовлення; прізвище, ім''я та поштову адресу використовуються для доставки замовленого товару.

Захист приватної інформації

Ми зберігаємо вказані Вами дані в базі даних і охороняємо їх надалі від отримання третіми особами. Ми використовуємо їх лише в цілях забезпечення користувачів заявленими послугами.

Інтернет-магазин "Витребеньки" не повідомляє третім особам особисту інформацію про своїх користувачів, крім випадків, коли це вказано Законом, або коли користувач добровільно погоджується на передачу інформації.

Заключні положення

При користуванні нашими послугами Ви даєте згоду на збір, використання і зберігання своєї особистої інформації відповідно до даного Положення.

Ми залишаємо за собою право на внесення змін до цього документа.