Умови продажу

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Покупець – фізична чи юридична особа, що розміщує Замовлення на сайті http://vutrebenki.com.ua

Продавець – Магазин "Витребеньки"

Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, розміщений на сервері в мережі Інтернет за адресою http://vutrebenki.com.ua/. На ньому представлені товари, запропоновані Продавцем своїм Покупцям для оформлення замовлень, а також умови оплати та доставки цих замовлень Покупцям.

Замовлення – оформлений запит Покупця на доставку по вказаній адресі переліку товарів, вибраних на сайті у вказаний спосіб.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті, носять довідковий характер і не можуть у повній мірі передавати достовірну інформацію про властивості та характеристики  товарів, включаючи колір, розмір та форми. У випадку виникнення у Покупця питань, стосовно властивостей та характеристик товарів, перед оформленням замовлення, Покупець повинен звернутися до Продавця у будь-який спосіб, передбачений на сторінкі Контакти.

У випадку відсутності замовлених товарів на складі Продавця, в тому числі за причин, що не залежать від Продавця, Продавець вправі вилучити вказаний товар із замовлення Покупця.

Право власності на товар і пов’язані з ним ризики переходять від Продавця до Покупця в момент передачі товару. Підтвердженням переходу права власності на товар слугує підпис Покупця в накладній, виданій Продавцем або оплата через вказаний на сайті спосіб оплати товару.

Покупець погоджується з умовами шляхом натискання кнопки «Підтвердити замовлення» на останньому етапі оформлення замовлення на сайті.

 

ПРЕДМЕТ ПРОДАЖУ

Предметом продажу в інтернет-магазині є продаж посуду, кухонних аксесуарів, господарчих товарів та інших товарів, названих в подальшому «товари».

Продаж товарів здійснюється у межах України.

Продаж товарів здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Користуючись цим інтернет-магазином покупець підтверджує свою згоду з наведеними умовами продажу і зобовязується їх виконувати.

 

АСОРТИМЕНТ І ЦІНИ

До продажу доступні тільки товари, які представлені в інтернет-магазині на час замовлення.

Ціни на товари визначені в українській гривні.

Ціни товарів вказуються на сайті. У випадку невірно вказаної ціни замовленого Покупцем товару, Продавець при першій же можливості інформує про це Покупця для підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з клієнтом дане замовлення вважається анульованим.

Ціна товару на сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем товар, який сформований в замовлення до виконання, зміні не підлягає.

Упаковка і маркування товарів включені у ціну товарів.

Вартість доставки Новою Поштою, а також послуга "наложеного платежу" оплачується Покупцем


ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовлення Покупця може бути оформлене Покупцем самостійно на сайті або через повідомлення Продавця по телефону, або електронній.

При оформленні замовлення Покупець повинен надати наступну інформацію:

  • Прізвище, Ім’я, По-Батькові Покупця або Отримувача замовлення;
  • адресу доставки замовлення;
  • контактний телефон та електронну адресу.
  • бажаний спосіб оплати та доставки

Вся інформація повинна бути вказана без скорочень.

Після оформлення замовлення Покупцю надається інформація про очікувану дату передачі замовлення в Службу доставки. Ця дата означає строк, в який Продавець зобов’язується передати замовлення Покупця у вибрану ним при оформленні замовлення 


Кількість замовленого на сайті товару може не співпадати з кількістю залишків на складі. Продавець при першій же можливості інформує про невідповідність замовленої Покупцем кількості з наявними залишками на складі.

 

ТЕРМІНИ І УМОВИ ПОСТАВКИ

Терміни поставок товарів визначаються відповідно до наведеної в інтернет-магазині інформації та наявних складських залишків. У випадку неможливості поставки або поставки пізніше за наведений термін продавець інформує покупця про це по телефону, електронною поштою.

Терміни поставки, вказані на сайті є орієнтовними та можуть в незначній мірі відрізнятися в обидві сторони.

Продавець має право доставляти замовлення частинами.

Доставка товарів здійснюється ТОВ "Нова Пошта"

Відповідальність за строки проходження замовлення по території України з моменту його передачі на відправку несе ТОВ "Нова Пошта"


УПАКОВКА І МАРКУВАННЯ

Тара та упаковка товарів відповідає вимогам для даного виду товарів.

Упаковка забезпечує повне збереження товарів, захищає його від пошкоджень при транспортуванні.

 

ЗДАЧА - ПРИЙМАННЯ ТОВАРІВ

Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов’язань по доставці замовлення представник організації, що здійснює доставку замовлення, вправі вимагати документ, що підтверджує особу Отримувача, а також вказати тип та номер документу, наданого Отримувачем на квитанції до замовлення. Продавець гарантує конфіденційність та захист персональної інформації Отримувача.

Покупець повинен прийняти товари по кількості під час отримання товарів у присутності поштового працівника. У випадку виникнення розбіжностей по кількості товару повинен бути складений акт, за відсутності якого Покупець не може пред’явити претензії Продавцю по даному замовленню.

При виявленні невідповідності якості покупець складає рекламацію і повідомляє продавця письмово протягом 14-ти днів після отримання товарів.

У випадку якщо доставка товару проведена у вказані строки, але товар не був переданий покупцю з його вини, наступна доставка проводиться в нові строки, узгоджені з Продавцем, після повторної оплати Покупцем вартості послуг по доставці товарів.

У випадку віднови від товару при отриманні в відділенні ТОВ "Нова Пошта" зворотня відправка товару здійснюється за рахунок Покупця.

 

ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ ТА ОПЛАТИ

Оплата за товари здійснюється банківським переказом, готівкою при отриманні в магазині, або шляхом послуги "наложеного платежу" у відділенні ТОВ "Нова Пошта" при отриманні товару.

Всі платежі здійснюються в гривні.

Комісія Нової Пошти за послугу "наложеного платежу" оплачує Покупець.

 

САНКЦІЇ ТА РЕКЛАМАЦІЇ

Продавець несе відповідальність за поставку неякісних товарів виключно у межах вартості таких неякісних товарів.

Продавець не несе відповідальності за збитки, які понесені Покупцем внаслідок невідповідного використання товарів, замовлених на сайті.

 

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ ПОКУПЦЮ

Повернення грошових коштів або обмін при виявленні в замовленні товару невідповідної якості (товар з порушенням умов договору, стосовно кількості, асортименту, якості, комплектності, тари та (або) упаковки товару) проводиться тільки після повернення та отримання товару Інтернет-магазином «Витребеньки». Повернення товару невідповідної якості відбувається за рахунок покупця; при отриманні товару Інтернет-магазин «Витребеньки» зобов’язується відшкодувати витрати на його пересилку (доставку). Покупець зобов’язаний не пізніше 14 днів після отримання товару повідомити продавця про ці порушення.

При відмові покупця від товару Інтернет-магазин «Витребеньки» зобов’язується повернути йому суму, оплачену покупцем, за мінусом витрат на доставку, не пізніше чим через 10 днів з дати пред’явлення покупцем відповідних вимог.

 

ФОРС-МАЖОР

У випадку виникнення форс-мажорних обставин (дій непереборної сили, які не залежать від волі сторін), а саме: війни, воєнних дій, блокади, ембарго, інших міжнародних санкцій, валютних обмежень, інших дій держав, які створюють неможливість виконання покупцем або продавцем своїх обов’язків, пожарів, повеней, інших стихійних лих або сезонних природних явищ, сторони звільняються від виконання своїх обов’язків на період вказаних обставин. Сторона, нездатна частково або повністю виконати умови даного Договору, повинна протягом 48 годин з часу їх настання повідомити про це іншу сторону і надіслати підтвердження, завірене офіційним представницьким органом або Торгово-Промисловою палатою.

Вказаний період, який звільняє сторону від виконання обов’язків, починається з моменту заяви невиконуючої сторони про форс-мажор і закінчується, коли форс-мажор (або його прямі наслідки) закінчився.

 

ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

У випадку виникнення питань та претензій зі сторони Покупця він повинен звернутися до Продавця за телефоном або електронною поштою.

Усі спори і протиріччя, які виникають внаслідок або у зв’язку з продажем товарів, вирішуються шляхом переговорів. Якщо покупець і продавець не зможуть прийти до згоди, то дані протиріччя повинні бути передані до господарського суду м. Рівне у відповідності з регламентом цього суду.

 

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться на сайті являються власністю Продавця та/або його контрагентів.

 

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Продавець використовує інформацію:

-          для реєстрації Покупця на сайті;

-          для виконання своїх зобов’язань перед Покупцем;

-          для оцінки та аналізу роботи сайту;

Продавець вправі направляти Покупцю повідомлення рекламно-інформаційного характеру.

Продавець зобов’язується не розповсюджувати отриману від Покупця інформацію.