+38 (067) 78-28-003
+38 (050) 18-23-066
 
Пн. - Пт.: 9:00 - 17:00
Сб. - Нд.: вихідний

Дропшиппінг

Навіть далекі від продажів люди щось чули про дропшипінг. І в основному те, що дропшипінг - спосіб отримання прибутку без особливих витрат, як емоційних, так і матеріальних. Дропшипінг це дійсно продаж без додаткових витрат:


- вам не потрібно шукати велику суму, що б зробити запас товару на складі і заморожувати гроші на незрозумілі терміни, адже ви ще не можете прорахувати, який проміжок часу вам знадобиться, щоб продати цей запас товару;
- немає необхідності шукати приміщення під склад, в якому потрібно зберігати запас товару і оплачувати його оренду;
- наймати на роботу пакувальника/вантажника, який буде розфасовувати запаси товару в маленькі посилочки;
- займатися логістикою, тримаючи на складі невичерпний запас ходових позицій, виявляти неходові позиції і проводити аналітичну роботу.


Постачальник це все зробить за вас і вам залишиться тільки розмістити товар на ваших торгових сторінках і знайти на нього покупців. Але, для того, що б робота по Дропшипінгу дійсно приносила задоволення, необхідно виконати декілька умов:


- вам необхідно вибрати товари, які ви хотіли б продавати. 
Розмістити наші товари у вашому інтернет-магазині або на ваших торгових сторінках (якщо ви вибрали всі товари або якусь певну групу - не страшно, ми вам можемо надати вивантаження в форматі yml, xls або посилання на каталог з фото). І надати нам посилання на ваші торгові сторінки (це ви можете зробити при оформленні першого замовлення)

У вас буде власний менеджер, який відповість на всі ваші запитання та допоможе вам.

Зв'язатися з менеджером можна по номеру телефона (067) 78 28 003

Інтернет-магазин "Витребеньки" завжди радий новим покупцям!